ثبت نام دهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن آغاز شد

 

                       
                       

 

ثبت نام دهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن همراه با ترجمه و تدبر ویژه حافظان کل عضو مؤسسه مهدقرآن در سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن خیری، معاونت هماهنگی و امور استان های مؤسسه کشوری مهد قرآن از آغاز ثبت نام دهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن همراه با ترجمه و تدبر ویژه حافظان کل عضو مؤسسه در سراسر کشور ترنم وحی از 23 اسفند ماه 96 تا 20 فروردین 1397 خبر داد .

وی افزود: دستورالعمل ثبت نام حافظان کل برای مدیران و مسئولین دفاتر و شعب و کانونهای مهد قرآن در استانها و شهرستانها ارسال شده است. حافظان کل قرآن متقاضی شرکت در بزرگترین رخداد قرآنی کشور ترنم وحی 97 با مراجعه به سایت www.ayeh.ir  گزینه ثبت نام ترنم وحی را انتخاب و ادامه مراحل مطابق روال مشخص در سایت را انجام دهند .

آزمون سراسری حفظ کل قرآن همراه با ترجمه و تدبر ویژه حافظان کل ترنم وحی از جمله رخدادهای بزرگ قرآنی کشور است که همه ساله طی دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود که در مرحله کشوری پس از موفقیت در آزمون شفاهی با حضور داوران بین المللی کشور و در صورت مدرک حفظ کل کشوری به آنها اعطاء می شود.

آزمون سراسری حفظ کل قرآن همراه با ترجمه و تدبر ترنم وحی از سال 1381 تا 1396 نه دوره آن در استان های تهران، مرکزی (محلات)، یزد، اصفهان (گلپایگان و خوانسار)، کرمان (رفسنجان – مس سرچشمه) برگزار شده که طی آن 6 هزارحافظ کل شرکت که تا کنون 1000 نفر مدرک کشوری حفظ کل قرآن را با امضاء حجت الاسلام والمسلمین فومنی الحائری مؤسس و رئیس هیئت امناء ، استاد پرهیزکار رئیس هیئت علمی و معاونت قرآن و عترت ارشاد را دریافت کرده اند.

 
ادامه مطلب

[ چهارشنبه 96/12/23 ] [ 7:31 عصر ] [ شیوا حسین پور - معصومه مسعودی ]